Načítám Akce

« Všechny Akce

Interaktivní workshop AI OPEN DAY

22/04 @ 09:00 - 14:00

Zdarma

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a Evropské centrum pro digitální inovace při Českém vysokém učení technickém si Vás dovolují pozvat na interaktivní workshop spojený s networkingem a prohlídkou pracoviště RICAIP.

Přijďte se seznámit s možnostmi, které technologie AI nabízejí Vaší firmě/organizaci! Vyslechněte si, kde již AI pomáhá, zapojte se do diskuze s experty. Uveďte AI do praxe, využijte příležitosti pro načerpání znalostí, inspirací a kontaktů z prostředí, kde AI žije!

Akce je spoluorganizována za pomoci partnerů konsorcia EDIH CTU – Výzkumného ústavu pro podnikání a inovace a spolku prg.ai.

 

Program akce (změny vyhrazeny)

9:00-9:30            REGISTRACE, ranní káva, networking

9:30-12:30          BLOK PŘEDNÁŠEK, PANELOVÉ DISKUSE, OTÁZEK A ODPOVĚDÍ

Blok 1: AI a Vy

Úvod do tématu AI / Filip Hartmann (prg.ai)

Etika a AI / Vít Šumpela (ČEPS/VUPI)

 

Blok 2: Jak mohou EDIHy pomoci právě Vám?

Kreativní představy a výzvy vs. realistické uchopení obsahu umělé inteligence – jak může EDIH CTU pomoci malým a středním firmám i veřejnému sektoru / David Pešek (EDIH CTU)

Spolupráce s EDIH CIH – nabídka služeb a praktických možností, jichž mohou malé a střední firmy využívat ke zlepšení své kyberbezpečnostní připravenosti / Tereza Šamanová (EDIH CyberSecurityHubCZ)

 

přestávka na kávu, networking

 

Blok 3: Use cases aneb co přináší praxe:

Kybernetická bezpečnost s podporou AI: základ každé moderní digitalizace – projekt KYBER OBRANA pro MSP / Tibor Szabó (AMSP + inQool a.s.)

AI se dotýká všech odvětví, turismus není výjimka. Jak reaguje privátní sektor a destinace v nabídce  služeb a produktů s podporou AI? / Luděk Kühr (DIH T4.0)

 

Blok 4: Diskusní panel + Q+A účastníků

 

12.30-13:00        OBĚD, networking

13:00-14:00        PROHLÍDKA RICAIP Testbedu pro Průmysl 4.0 při CIIRC ČVUT

 

Účast na akci je zdarma. Termín uzávěrky přihlášek je 18. 4. 2024. Kapacita workshopu je omezená, Vaši registraci potvrdíme e-mailem. Registrační formulář je k dispozici zde!

Podrobnosti

Datum:
22/04
Čas:
09:00 - 14:00
Cena:
Zdarma
Štítky Akce:
,

Místo konání

Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky, ČVUT
Jugoslávksých partyzánů 1580/3
Praha 6, 16000
+ Google Mapa
View Místo konání Website