Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Jak využít technologické novinky pro efektivní podnikání?

11/04 @ 09:00 - 16:30

200Kč – 500Kč

Konference, jíž se zúčastní i zástupci EDIH CTU, přinese cenné poznatky a návody od odborníků v oboru. Je zaměřena na inovativní technologické nástroje a postupy, které mají potenciál změnit tvář podnikání a zajistit konkurenceschopnost na trhu.

Program akce je rozdělen do následujících bloků:

  1. V úvodu konference bude představen unikátní průzkum zpracovaný přímo pro AMSP ČR ve spolupráci s partnery projektu. Dále je tento blok je věnován informacím, jak využít technologické novinky pro efektivní podnikání, budou zde také představeny možnosti financování nových projektů. 
  2. ​Druhý blok se zaměří na využívání inovací v podnikání. Jaký je potenciál evropských digitálních hubů pro české podnikatele? Jaké služby a za jakých podmínek poskytuje Evropské centrum pro digitální inovace při Českém vysokém učení technickém v Praze, jehož je AMSP konsorciálním partnerem?Co mohou startupy naučit zavedené firmy? 
  3. V odpoledním 3. bloku se program zaměří na to, jak být efektivním podnikatelem. Dále na nové trendy, úsporu zdrojů, elektromobilitu, umělou inteligenci, obnovitelné zdroje a software. 

Přijďte se s námi zapojit do debaty a seznámit se s ostatními podnikateli. 

Detailní program akce a registrační formulář je k dispozici zde.

Podrobnosti

Datum:
11/04
Čas:
09:00 - 16:30
Cena:
200Kč – 500Kč

Místo konání

Hotel Don Giovanni Prague
Vinohradská 157a
Praha, 130 20
+ Google Mapa